Зарядка для акумуляторної батарейки Varta Pocket Charger + 4xAA 2100 mAh (57642101451)
Відео 1Фото 2 |
Varta Pocket Charger + 4xAA 2100 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Pocket Charger + 4xAA 2100 mAh
Зарядний пристрій Varta Pocket Charger + 4x2AA 4AA 2100 mAh NI-MH (5764210 | 1 258 грн. |
Зарядний пристрій Varta Pocket Charger + 4 AA Ni-Mh (57642101451) | 1 258 грн. |
Зарядное устройство VARTA Pocket Charger + 4AA 2100 mAh +2AAA 800 mAh NI-M | 1 148 грн. |
Зарядное устройство VARTA Pocket Charger + 4AA 2100 mAh +2AAA 800 mAh NI-M | 1 199 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості зп для акумуляторних батарейок Varta Pocket Charger + 4xAA 2100 mAh:
- Автоматичне відключення через 13 годин
Модификації Varta Pocket Charger + 4xAA 2100 mAh
Ціни на Varta Pocket Charger + 4xAA 2100 mAh |
---|---|---|---|---|
Varta Pocket Charger + 2xAA 2100 mAh + 2xAAA 800 mAh | від 1 104 грн. | 7 пропозицій | ||
Varta Pocket Charger | від 622 грн. | 6 пропозицій | ||
Varta Pocket Charger + 4xAA 2100 mAh | від 1 148 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →