Зарядка для акумуляторної батарейки Varta Value USB Quattro Charger (57652101401)
Фото 7 |
Varta Value USB Quattro Charger |
|
Таймер безпеки. Виявлення лужних і поганих осередків.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Varta Value USB Quattro Charger
Усі ціни 17 →Varta Varta Value USB Quattro Charger pro 4x AA/AAA (57652101401) | 731 грн. |
Зарядний пристрій Varta Value USB Quattro Charger pro, для АА/ААА акумулят | 731 грн. |
VARTA Value USB Quattro Charger Pro 4x AA/AAA (57652101401) | 731 грн. |
Зарядное устройство для аккумуляторов Varta Value USB Quattro Charger pro | 721 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Varta Value USB Quattro Charger
Ціни на Varta Value USB Quattro Charger |
---|---|---|---|---|
Varta Value USB Quattro Charger | від 721 грн. | 18 пропозицій | ||
Varta Value USB Quattro Charger + 4xAA 2100 mAh | від 1 261 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →