Ліхтарик Varta Work Flex BL30R (18684)
Відео 1Фото 4 |
Varta Work Flex BL30R |
|
Ліхтар з дуже зручною розкладною конструкцією та комбінованою світловою головкою. Освітлювач розміщується на стійкій основі. Доступний і рухомий тримач, який забезпечує нахил світлового променя на 20, 40 та 60°. Світлодіодна головка комплектується центральною LED-лампочкою підвищеної потужності та трьома допоміжними діодами. Ліхтар Varta Work Flex BL30R добре підходить для здійснення ремонтно-будівельних робіт.
Надійний ударостійкий корпус має вологостійкість IPx4. Потужне 5-ватне підсвічування відливається збільшеною яскравістю, 550 лм. Освітлювач створює промінь довжиною до 460 м. Передбачена можливість налаштування ширини просвіту. Модель поставляється з практичним плечовим ременем, що полегшує транспортування світлового пристрою. Є вбудований акумуляторний блок, що дозволяє підсвічування автономно працювати протягом 16 годин. Для заряджання використовується інтерфейс microUSB. Комбінована світлова головка дає можливість вибору між дальнім сконцентрованим підсвічуванням та ближнім розсіяним світлом. При необхідності ближнє та дальнє світло можна поєднати, що забезпечить одночасно широкий і дальній просвіт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Work Flex BL30R
Усі ціни 33 →Varta Varta Work Flex Bl30r | 3 999 грн. |
Varta Work Flex BL30R (18684101401) | 4 743 грн. |
Ліхтар VARTA інспекційний Work Flex BL30R, IPX4, до 550 люмен, до 460 метр | 3 999 грн. |
VARTA Work Flex BL30R (18684101401) | 3 999 грн. |
Фонарь varta инспекционный Work Flex bl30r, ipx4, до 550 люмен, до 460 мет | 3 806 грн. |