Ліхтарик Varta Work Flex Telescope Light (18646)
Фото 4 |
Varta Work Flex Telescope Light |
|
Потужна мобільна світлодіодна лампа з практичною телескопічною конструкцією і акумуляторним живленням для організації місцевого освітлення в майстерні або безпосередньо на місці виконання робіт. Виконана в ударостійкому пластиковому корпусі трикутного профілю з високою стійкістю до дії пилу і бризок води (не боїться дощу). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії з серії Varta WorkFlex, призначений для підсвічування під час виконання широкого кола монтажно-демонтажних, слюсарних, столярних, сантехнічних, електромонтажних та інших видів робіт.
Стане в нагоді на пікніках і виїзних заходах. Стане універсальним помічником у приватних домогосподарствах. Обладнана двома світлодіодами: LED-елементом з відбивачем, який створює спрямований світловий промінь (до 125 м) і COB LED-випромінювачем потужністю 5 Вт для ширококутного освітлення оточення. Доступні два режими роботи: спрямований промінь сфокусований і широкий промінь COB LED-елемента. Є вбудований відкидний гачок для підвішування і вбудований постійний магніт для надійної фіксації на металоконструкціях. Живиться від 4 елементів типорозміру АА LR6 або 4 Ni-MH акумуляторів (купуються окремо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Купити Varta Work Flex Telescope Light
Усі ціни 29 →Varta Varta Work Flex Telescope Light | 799 грн. |
Ліхтар VARTA інспекційний Work Flex Telescope Light, IP54, до 250 люмен, д | 799 грн. |
VARTA Work Flex Telescope Light (18646101421) | 799 грн. |
Varta Flex Telescope Light (18646101421) | 943 грн. |