Мікрохвильова піч Vegas VMO-6020MB чорний
Vegas VMO-6020MB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vegas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vegas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vegas VMO-6020MB чорний
Усі ціни 29 →Мікрохвильова піч Vegas VMO-6020MB | 2 699 грн. |
VEGAS VMO-6020MB | 2 890 грн. |
Мікрохвильовка Vegas VMO-6020MB | 2 935 грн. |
VEGAS VMO-6020MB | 2 876 грн. |
Микроволновая печь Vegas VMO-6020MB | 2 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →