Штатив Velbon EX-547
Velbon EX-547 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velbon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velbon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velbon EX-547
Усі ціни 15 →Velbon EX-547 | 5 479 грн. |
Velbon EX-547 | 5 479 грн. |
Видеоштатив Velbon ex-547 с держателем для смартфона (116691) | 4 401 грн. |
Штатив Velbon EX-547 + smartphone mount (VLB-116691) | 4 786 грн. |
Штатив Velbon EX-547 + smartphone mount (VLB-116691) VLB-116691 | 5 499 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →