Змішувач Venezia Hira 5011001
Фото 4 |
Venezia Hira 5011001 без ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venezia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venezia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venezia Hira 5011001
Усі ціни 6 →Смеситель VENEZIA Hira 5011001 | 1 360 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Hira 5011001 | 1 334 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Hira 5011001 | 1 398 грн. |
Смеситель для кухни VENEZIA Hira | 1 202 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Hira 5011001 | 1 884 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Hira 5011001 Хром (153944) | 1 389 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →