Змішувач Venezia Kapadokya 5010801
Фото 5 |
Venezia Kapadokya 5010801 без ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venezia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venezia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venezia Kapadokya 5010801
Смеситель VENEZIA Kapadokya 5010801 | 1 704 грн. |
Смеситель для ванной Venezia Kapadokya 5010801 | 1 379 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Kapadokya 5010801 | 1 537 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Kapadokya 5010801 | 2 170 грн. |
Змішувач для ванни VENEZIA Kapadokya 5010801 Хром (153946) | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →