Лампочка Venom LED NSFS 36W Fito E27
1 689 грн. Купити! Світлодіодна фіто лампа VENOM Nano space full spectrum NSFS - 36 36 вт Е27Маркетплейс: Rozetka.ua BasaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Venom LED NSFS 36W Fito E27 фітолампавелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Venom LED NSFS 36W Fito E27
Ціни на Venom LED NSFS 36W Fito E27 |
---|---|---|---|---|
Venom LED NSFS 16W Fito E27 | від 915 грн. | 1 пропозиція | ||
Venom LED NSFS 24W Fito E27 | від 1 337 грн. | 1 пропозиція | ||
Venom LED NSFS 36W Fito E27 | від 1 689 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →