Витяжка VENTOLUX Fiore 50 BK 750 PB чорний
Фото 5 |
VENTOLUX Fiore 50 BK 750 PB чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Fiore 50 BK 750 PB чорний
Усі ціни 20 →Ventolux Ventolux FIORE 50 BK (750) PB 4986 | 5 899 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux FIORE 50 BK (750) PB | 5 899 грн. |
VENTOLUX FIORE 50 BK (750) PB | 5 899 грн. |
VENTOLUX FIORE 50 BK (750) PB | 5 190 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації VENTOLUX Fiore 50 BK 750 PB
Ціни на VENTOLUX Fiore 50 BK 750 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Fiore 50 WH 750 PB білий | від 5 689 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Fiore 50 IV 750 PB слонова кістка | від 6 190 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Fiore 50 BK 750 PB чорний | від 5 133 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →