Витяжка VENTOLUX Fiore 60 X 750 PB нержавіюча сталь
Фото 6 | Очікується у продажу 6 065 грн. Тип і монтаж: традиційна (пристінна); Оформлення: похила; Принцип роботи: відведення повітря; Продуктивність (мотор) (м³/год): 750; Макс. рівень шуму (дБ): 52; Кількість швидкостей: 3; Управління: кнопкові перемикачі; Щілинне всмоктування; Висота (макс.): 78; Ширина (см): 60; Глибина (см): 34 |
VENTOLUX Fiore 60 X 750 PB нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VENTOLUX Fiore 60 X 750 PB
Ціни на VENTOLUX Fiore 60 X 750 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Fiore 60 WH 750 PB білий | від 6 065 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Fiore 60 IV 750 PB слонова кістка | від 6 065 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Fiore 60 BK 750 PB чорний | від 3 899 грн. | 33 пропозиції |