Витяжка VENTOLUX Garda 50 BK 450 чорний
Фото 6 |
VENTOLUX Garda 50 BK 450 чорний |
|
Максимально проста, недорога та компактна кухонна витяжка вбудованого типу з висувною панеллю. Такий пристрій залишається практично непомітним на кухні в неробочий час, якщо ніс читати тонку лінію фасаду. Позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент, може бути відмінним вибором для обслуговування кухонь невеликої площі (6-12 м²). Максимальна продуктивність кухонної витяжки VENTOLUX Garda 50 BK 450 складає 450 м³/год.
Панель керування сформована із класичних кнопкових перемикачів та передбачає можливість регулювання поточної продуктивності роботи пристрою в рамках трьох режимів. Вбудована система підсвічування цієї моделі реалізована на основі двох класичних ламп розжарювання потужністю по 25 Вт кожна. «З коробки» модель комплектується традиційним металевим жировловлюючим фільтром, але крім цього користувач може також докупити і встановити вугільний фільтр, який необхідний техніці для роботи в режимі рециркуляції. А в класичному режимі відведення повітря пристрою знадобиться підключення до повітропроводу діаметром 120 мм. Серед іншого звернемо увагу на те, що пристрій представлений на ринку в різних кольорових варіаціях, що дозволяє підібрати модифікацію під існуючий інтер'єр кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Модификації VENTOLUX Garda 50 BK 450
Ціни на VENTOLUX Garda 50 BK 450 |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 50 WH 450 білий | від 2 750 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Garda 50 BR 450 коричневий | від 2 775 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 50 IX 450 нержавіюча сталь | від 3 097 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 50 BK 450 чорний | від 2 776 грн. | 2 пропозиції |