Витяжка VENTOLUX Garda 50 BK 750 SMD LED чорний
Фото 6 |
VENTOLUX Garda 50 BK 750 SMD LED чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Garda 50 BK 750 SMD LED чорний
Вытяжка Ventolux garda 50 bk (750) smd led | 3 945 грн. |
Ventolux GARDA 50 BK (750) SMD LED | 3 945 грн. |
Витяжка VENTOLUX GARDA 50 BK (750) SMD LED | 3 946 грн. |
Витяжка ventolux garda 50 bk (750) smd led | 3 945 грн. |
Витяжка Ventolux GARDA 50 BK (750) SMD LED | 3 940 грн. |
Модификації VENTOLUX Garda 50 BK 750 SMD LED
Ціни на VENTOLUX Garda 50 BK 750 SMD LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 50 WH 750 SMD LED білий | від 3 940 грн. | 7 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 50 BR 750 SMD LED коричневий | від 3 940 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 50 INOX 750 SMD LED нержавіюча сталь | від 4 050 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 50 BK 750 SMD LED чорний | від 3 940 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →