Витяжка VENTOLUX Garda 50 WH 450 білий
Фото 6 |
VENTOLUX Garda 50 WH 450 білий |
|
. Відносно недорога вбудована витяжка, оснащена, тим не менш, висувною панеллю. Розрахована на монтаж в підвісну шафу. Режими роботи включають відведення і рециркуляцію, а максимальна продуктивність досягає 450 м³/год. Жироуловлювач виготовлений з металу; а от можливості встановити активний фільтр не передбачено.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VENTOLUX Garda 50 WH 450
Ціни на VENTOLUX Garda 50 WH 450 |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 50 WH 450 білий | від 2 750 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Garda 50 BR 450 коричневий | від 2 637 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 50 IX 450 нержавіюча сталь | від 3 079 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 50 BK 450 чорний | від 2 776 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →