Витяжка VENTOLUX Monaco 60 IV 800 слонова кістка
Фото 11 | Очікується у продажу 6 958 грн. Тип і монтаж: традиційна (пристінна); Оформлення: купольна; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Продуктивність (мотор) (м³/год): 800; Кількість швидкостей: 3; Можливість установки активного фільтра; Управління: кнопкові перемикачі; Висота (мін.): 66; Висота (макс.): 104; Ширина (см): 60 |
VENTOLUX Monaco 60 IV 800 слонова кістка 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Допомагав з ремонтом та облаштуванням кухні батькам та купівлю побутової кухонної техніки вони повністю доручили мені. Вибрати вбудовану рачену поверхню, електричну духовку, мікрохвильову піч і навіть холодильник було не дуже складно. А ось із витяжкою я замислився. Вбудовувані мені не подобалися ні зовнішнім виглядом (особливо висувна телескопічна частина), ні функціоналом. Тому ще при проєктуванні кухонних меблів було вирішено ставити купольну витяжку. Так на батьківській кухні з'явилася ця проста та зручна модель Ventolux. Якщо оцінювати дизайн цієї витяжки, вона може бути взірцем класичних купольних моделей. Рівні строгі лінії, класичні пропорції та перевірені часом форми. Особливий затишок у вечірній час створює включене підсвічування, яке непогано освітлює варильну поверхню. Коротше кажучи, вона виглядає однаково переконливо в будь-якому інтер'єрі. На мій погляд, найважливіший технічний показник витяжки – це продуктивність на всмоктування. За паспортом тут заявлено 800 кубометрів на годину, але це продуктивність системи, яка не підключена до повітропроводу і не враховує його опору. Думаю, що у звичайному багатоквартирному будинку підсумкова цифра буде відсотків на 15-25 менша, ніж паспортна величина. У будь-якому випадку, для кухні вона хороша і спокійно справляється зі своїми обов'язками навіть на першій чи другій швидкостях, при яких зберігається комфортний шум. Гучний шум при роботі на третій швидкості обертання вентилятора. Відсутність комплекту вугільного фільтра для рециркуляції. |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Алина
6 червня 2012, 14:00
Возможно ли заменить пластиковую панель на стеклянную ??? #
при ремонте в сервисном центре могут ли пластик заменить на стекло ??? если нет после заменны на новую пластиковую, как предотвратить ее деформацию из-за высокой тем-ры исходящей от газовых комфорок???
Модификації VENTOLUX Monaco 60 IV 800
Ціни на VENTOLUX Monaco 60 IV 800 |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Monaco 60 WH 800 білий | від 7 099 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Monaco 60 AN 800 графіт | від 6 599 грн. | 28 пропозицій | ||
VENTOLUX Monaco 60 IX 800 нержавіюча сталь | від 7 299 грн. | 3 пропозиції |