Витяжка VENTOLUX Parma 50 IX нержавіюча сталь
Фото 7 |
VENTOLUX Parma 50 IX нержавіюча сталь |
|
. Витяжка бюджетного класу, з відповідними характеристиками. Виконана в козирковому оформленні з розрахунком на класичний настінний монтаж. Максимальна продуктивність становить 320 м3/год, з 3 налаштуваннями швидкості роботи двигуна. Режими роботи — відведення/рециркуляція. Фільтр тільки один — металевий жировловлювачь.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Parma 50 IX нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Ventolux Ventolux PARMA 50 INOX 5615 | 2 999 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PARMA 50 INOX | 2 999 грн. |
VENTOLUX PARMA 50 Inox | 2 999 грн. |
VENTOLUX PARMA 50 Inox | 2 984 грн. |
Вытяжка Ventolux parma 50 inox | 2 999 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації VENTOLUX Parma 50 IX
Ціни на VENTOLUX Parma 50 IX |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Parma 50 WH білий | від 2 359 грн. | 28 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 50 BR коричневий | від 2 532 грн. | 7 пропозицій | ||
VENTOLUX Parma 50 IX нержавіюча сталь | від 2 969 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →