Витяжка VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC чорний
Фото 6 |
VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC чорний білий чорний |
|
Високопродуктивна і довговічна повністю вбудовувана кухонна витяжка з периметральним всмоктуванням і електронною системою управління з LED-індикатором і таймером. Позиціонується як продукт верхній частині середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень значної площі (до 26 м²) або кухонних зон квартир-студій. Вбудовується в шафу над варильною поверхнею, залишаючи видимої горизонтальну робочу поверхню і електронну сенсорну панель з невеликим, але інформативним світлодіодним дисплеєм.
Зручною особливістю витяжки VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC став комплектний пульт ДУ, що дозволяє керувати нею з будь-якого місця кухні. Ширина корпусу, складова 52 см, чудово поєднується з розмірами більшості компактних моделей кухонних варочних плит. Робоча поверхня витяжки виконана з ефектного чорного скла, яке буде гармоніювати з чорною склокерамікою варильної поверхні. Просте і інтуїтивно зрозуміле, сенсорне управління дозволяє вибирати три режими продуктивності, вмикати/вимикати світлодіодне освітлення (2х1 Вт) і встановлювати таймер автоматичного відключення. Тихо працює на першій швидкості, забезпечує потужне всмоктування для енергійного провітрювання кухні на третій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC чорний
VENTOLUX PUNTO 60 BG (1200) TRC JET | 12 199 грн. |
VENTOLUX PUNTO 60 BG (1200) TRC JET | 12 999 грн. |
Витяжка Ventolux Punto 60 BG (1200) TRC JET | 12 999 грн. |
Ventolux PUNTO 60 BG (1200) TRC JET | 12 999 грн. |
Витяжка Ventolux PUNTO 60 BG (1200) TRC JET | 14 199 грн. |
Модификації VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC
Ціни на VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 60 WG 1200 TRC білий | від 12 333 грн. | 23 пропозиції | ||
VENTOLUX Punto 60 BG 1200 TRC чорний | від 12 199 грн. | 5 пропозицій |