Духова шафа VENTOLUX SOHO 6 MT IVORY
Фото 8 |
VENTOLUX SOHO 6 MT IVORY 2021 ріквузька |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX SOHO 6 MT IVORY
Усі ціни 17 →VENTOLUX SOHO 6 MT (IVORY) | 10 552 грн. |
VENTOLUX SOHO 6 MT (IVORY) | 10 552 грн. |
VENTOLUX SOHO 6 MT (IVORY) | 9 999 грн. |
Ventolux SOHO 6 MT (IVORY) | 10 552 грн. |
Духовой шкаф ventolux soho 6 mt (ivory) 45 см | 10 552 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації VENTOLUX SOHO 6 MT IVORY
Ціни на VENTOLUX SOHO 6 MT IVORY |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Soho 6 MT WH | від 9 799 грн. | 16 пропозицій | ||
VENTOLUX SOHO 6 MT IVORY | від 9 999 грн. | 18 пропозицій | ||
VENTOLUX Soho 6 MT BK | від 9 899 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →