Витяжка VENTOLUX Tivoli 60 WH 700 PB білий
Фото 7 |
VENTOLUX Tivoli 60 WH 700 PB білий 2020 рік білий чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Tivoli 60 WH 700 PB білий
Усі ціни 26 →Витяжка кухонна Ventolux Tivoli 60WH 700PB 60 см 2059765958048 | 4 177 грн. |
Ventolux Ventolux TIVOLI 60 WH (700) PB 5564 | 4 389 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux TIVOLI 60 WH (700) PB | 4 389 грн. |
VENTOLUX TIVOLI 60 WH (700) PB | 4 389 грн. |
VENTOLUX TIVOLI 60 WH (700) PB | 4 389 грн. |
Недорога українська витяжка
Українська компанія VENTOLUX, що випускає витяжки та вбудовану кухонну техніку, стала родоначальником тренда на похилі витяжки в нашій країні. Традиційна настінна модель VENTOLUX Tivoli 60 WH 700 PB належить до бюджетного сегмента виробів з рециркуляцією і відведенням повітря. Прилад має біле забарвлення поверхні та розрахований на світлі кухні, а для темних інтер'єрів передбачена модифікація чорного кольору VENTOLUX Tivoli 60 BK 700 PB. Всупереч розхожій думці, що прилади виготовляють в Китаї, обидві модифікації зроблені на сучасному заводі в Туреччині та забезпечені розширеною сервісною гарантією, що становить 36 місяців з моменту покупки.
Кнопкова панель управління
Витяжка виготовлена з емальованої сталі та скла, а робоча «парасолька» отримала солідний нахил, завдяки чому модель виступає від стіни всього на 30 см. Декоративна пластина прикриває канали всмоктування повітря, прокладені по периметру корпусу. Прямо над нею розміщуються 5 кнопок механічного керування, що відповідають за включення приладу, вибір однієї зі швидкостей і включення світлодіодного підсвічування (2 лампи по 1.5 Вт). Максимальна продуктивність мотора Diamond становить 700 м³/год, що дозволяє використовувати прилад на великій кухні. Модель комплектується алюмінієвим жировим фільтром і зворотним клапаном, що запобігає проникненню сторонніх запахів з відвідного каналу. Також передбачена можливість установки вугільного фільтра, який необхідний для роботи в режимі рециркуляції.
Модификації VENTOLUX Tivoli 60 WH 700 PB
Ціни на VENTOLUX Tivoli 60 WH 700 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Tivoli 60 WH 700 PB білий | від 4 177 грн. | 28 пропозицій | ||
VENTOLUX Tivoli 60 BK 700 PB чорний | від 3 499 грн. | 20 пропозицій |