Витяжка VENTOLUX Vienna 60 BK 800 TC чорний
Фото 5 |
VENTOLUX Vienna 60 BK 800 TC чорний 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Продуктивна і елегантна похила кухонна витяжка з периметральним всмоктуванням і зручним сенсорним управлінням. Обладнана електричним двигуном підвищеної потужності з ретельно збалансованим відцентровим вентилятором, який забезпечує продуктивність до 800 м³/год при помірному рівні шуму. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень малої або середньої площі (до 18 м²).
Має стандартну для побутової техніки ширину (59,5 см), яка дає можливість працювати з широким асортиментом моделей електричних варильних поверхонь і газових плит. Корпус кухонної витяжки VENTOLUX Vienna 60 BK 800 TC виконаний із сталі, а ефектна фронтальна панель виготовлена з міцного чорного скла. Підтримуються три різні швидкості обертання вентилятора, які вибираються за допомогою сенсорної панелі.
Очищення кухонного повітря може виконуватись двома методами: викидом за межі приміщення або рециркуляцією через змінний вугільний фільтр, який купується окремо. У другому випадку, вугільний фільтр затримує частинки аерозолів і може поглинати запахи. Для освітлення робочої поверхні є дві енергоефективних світлодіодних лампи загальною потужністю 3 Вт кожна. Витяжка комплектується п'ятишаровим алюмінієвим жировим фільтром, зворотним клапаном і набором кріплень.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Vienna 60 BK 800 TC чорний
Усі ціни 25 →Витяжка кухонна Ventolux Vienna 60 BK 800 TC 59.5 см 2059765957706 | 5 989 грн. |
Ventolux Ventolux VIENNA 60 BK (800) TC 5494 | 5 989 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux VIENNA 60 BK (800) TC | 5 989 грн. |
VENTOLUX VIENNA 60 BK (800) TC | 5 989 грн. |
VENTOLUX VIENNA 60 BK (800) TC | 5 989 грн. |
Модификації VENTOLUX Vienna 60 BK 800 TC
Ціни на VENTOLUX Vienna 60 BK 800 TC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Vienna 60 WH 800 TC білий | від 6 615 грн. | 3 пропозиції | ||
VENTOLUX Vienna 60 BK 800 TC чорний | від 5 212 грн. | 25 пропозицій |