Витяжний вентилятор VENTS Style 100T
Відео 12 | від 3 117 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:100 мм Продуктивність:97 м³/год Шум:25 дБ Функції:автожалюзі, відстрочка ввімкнення |
Модифікації VENTS Style 3
Характеристики
VENTS 100 Style T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити VENTS Style 100T
Сортувати
Вентс Вентс 100 Стайл Т V0688100029 | 3 117 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 100 Стайл Т | 3 117 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 100 Стайл Т | 3 117 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 Стайл Т | 3 117 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 100Стайл Т Білий 97м3/г 9Вт 220В | 3 117 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо