Жорсткий диск Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53236 512 ГБ
Фото 14 |
Verbatim 53236 512 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53236 512 ГБ
Усі ціни 9 →Verbatim Store 'n' Go Mini 512 Gb (53236) | 1 994 грн. |
Verbatim Store 'n' Go Mini 512 Gb (53236) | 2 039 грн. |
Накопитель Verbatim Mini SSD External 512GB 53236 | 1 971 грн. |
Verbatim Store n Go Mini 512 GB (53236) 53236 | 2 049 грн. |
Verbatim Store 'n' Go Mini (53236) — SSD-накопичувач зовнішній USB-Type C | 2 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53236
Ціни на Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53236 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53236 512 ГБ | від 1 971 грн. | 9 пропозицій | ||
Verbatim Store ‘n’ Go Mini 53237 1 ТБ | від 3 330 грн. | 11 пропозицій |
Рекомендуємо