Карта пам'яті Verico microSD UHS-I Class 10 32 ГБ
Відео 4 |
Verico microSDHC UHS-I Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verico microSD UHS-I Class 10 32 ГБ
Карта пам'яті Verico MicroSDHC 32GB UHS-I Class 10 (1MCOV-MDH933-NN) 1MCOV | 135 грн. |
Verico 32 GB microSDHC UHS-I Class 10 + SD adapter 1MCOV-MAH933-NN | 239 грн. |
Verico 32 GB microSDHC UHS-I Class 10 1MCOV-MDH933-NN | 229 грн. |
Відеоогляди
Модификації Verico microSD UHS-I Class 10
Ціни на Verico microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verico microSD UHS-I Class 10 16 ГБ | від 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Verico microSD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 135 грн. | 3 пропозиції | ||
Verico microSD UHS-I Class 10 64 ГБ | від 289 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →