Душова кабіна Veronis Alonza 90x90 90x90 кутова
Фото 4 |
Veronis Alonza 90x90 |
|
Регулювання профілю можливе в межах 700-800 мм по кожній стороні.
Піддон в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis Alonza 90x90 90x90 кутова
Усі ціни 13 →Душова кабіна Veronis Alonza 90х90х190 малюнок DSN-11 (без піддону) VE-ALO | 11 600 грн. |
Душова кабіна Veronis Alonza 90х90х190 малюнок DSN-11 (без піддону) Veroni | 11 600 грн. |
Душова кабіна Veronis Alonza Black 90x90 (Профіль - чорний, скло - прозоре | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis Alonza 90х90х190 чорний профіль - прозоре скло (без | 12 800 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →