Гідромасажний бокс Veronis BKN-4 90x90
Фото 7 |
Veronis BKN-4 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Veronis BKN-4
Ціни на Veronis BKN-4 |
---|---|---|---|---|
Veronis BKN-4 80x80 | від 27 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Veronis BKN-4 90x90 | від 28 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Veronis BKN-4 100x100 | від 28 800 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →