Гідромасажний бокс Veronis BN-5-80 80x80 кутова
Фото 12 |
Veronis BN-5-80 80x80 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BN-5-80 80x80 кутова
Душовою бокс Veronis BN-5-80 білий (XL) 80х80х220 VE-BN580XL | 23 600 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-5-80 XL (переднє скло матове) 80х80х220 VE-BN580XL | 23 600 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-5-80 XL (переднє скло матове) 80х80х220 BN-5-80 бе | 23 600 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-5-80 XL (переднє скло матове) 80х80х220 BN-5-80 бе | 23 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →