Гідромасажний бокс Veronis BV-5 100x100
Відео 2Фото 13 |
Veronis BV-5 100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BV-5 100x100
Усі ціни 9 →Гідромасажний бокс Veronis 100x100 (Профіль - сатин, скло - матове) BV-5-1 | 27 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-5-100 XL (переднє скло матове) 100х100х215 VE-BV51 | 27 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-5-100 XL (переднє скло матове) 100х100х215 BV-5-10 | 27 200 грн. |
Гідромасажний бокс Veronis 100x100 (Профіль - сатин, скло - матове) BV-5-1 | 27 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Veronis BV-5
Ціни на Veronis BV-5 |
---|---|---|---|---|
Veronis BV-5 80x80 | від 26 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Veronis BV-5 90x90 | від 26 800 грн. | 19 пропозицій | ||
Veronis BV-5 100x100 | від 27 200 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →