Душова кабіна Veronis KNS 100x100
Фото 14 |
Veronis KNS-100 |
|
Кабіна може продаватися з матовим і прозорим склом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis KNS 100x100
Усі ціни 26 →Душова кабіна Veronis 100x100 (Профіль - хром, скло - матове) KNS-100 XL з | 15 200 грн. |
Душова кабіна Veronis KNS-100 матове скло 100х100х180 без піддону KNS-100 | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis KNS-100 прозоре скло 100х100х195 | 13 800 грн. |
Душова кабіна Veronis KNS-100 матове скло 100х100х180 без піддону KNS-100 | 12 800 грн. |
Душевая кабина VERONIS (100х100х195) KNS-100 | 13 800 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Veronis KNS
Ціни на Veronis KNS |
---|---|---|---|---|
Veronis KNS 80x80 | від 10 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Veronis KNS 90x90 | від 12 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Veronis KNS 100x100 | від 11 400 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →