Душова кабіна Veronis KNS 80x80
Фото 4 |
Veronis KNS-80 |
|
Кабіна може продаватися з матовим і прозорим склом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis KNS 80x80
Усі ціни 17 →Душова кабіна Veronis 80x80 (Профіль - хром, скло - матове) KNS-80 (XL) з | 14 000 грн. |
Душова кабіна Veronis KNS-80 матове скло 80х80х180 KNS-80 матовое стекло 8 | 12 000 грн. |
Душова кабіна Veronis KNS-80 80х80х195 прозоре скло | 12 800 грн. |
Душова кабіна Veronis KNS-80 матове скло 80х80х180 KNS-80 матовое стекло 8 | 12 000 грн. |
Душевая кабина VERONIS (80х80х195) KNS-80 | 12 800 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Veronis KNS
Ціни на Veronis KNS |
---|---|---|---|---|
Veronis KNS 80x80 | від 10 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Veronis KNS 90x90 | від 12 400 грн. | 14 пропозицій | ||
Veronis KNS 100x100 | від 11 400 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →