Духова шафа Vestfrost BOV 67 BGTP
Фото 5 |
Vestfrost BOV 67 BGTP 2021 рікнапрямні |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vestfrost 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vestfrost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vestfrost BOV 67 BGTP
Усі ціни 14 →Vestfrost Vestfrost BOV 67 BGTP | 10 099 грн. |
VESTFROST BOV 67 BGTP | 9 155 грн. |
Духова шафа Vestfrost BOV 67 BGTP | 10 099 грн. |
VESTFROST BOV 67 BGTP | 9 109 грн. |
Духовой шкаф электрический Vestfrost Bov 67 Bgtp | 9 030 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Vestfrost BOV 67 BGTP
Ціни на Vestfrost BOV 67 BGTP |
---|---|---|---|---|
Vestfrost BOV 67 WGTP | від 9 099 грн. | 19 пропозицій | ||
Vestfrost BOV 67 XTP | від 8 399 грн. | 26 пропозицій | ||
Vestfrost BOV 67 BGTP | від 8 727 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →