Зимова шина Viatti Bosco Nordico V-523 215/65 R16 98T
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Viatti Bosco Nordico V-523 215/65 R16 98T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viatti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viatti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viatti Bosco Nordico V-523 215/65 R16 98T
Усі ціни 14 →Viatti Bosco Nordico V-523 215/65 R16 98T (под шип) | 3 300 грн. |
Viatti Bosco Nordico V-523 (215/65R16 98T (шип)) | 3 701 грн. |
Viatti Bosco Nordico V-523 215/65 R16 98T (под шип) | 3 240 грн. |
Viatti V523 Bosco Nordico 215/65 R16 98T шип 57378 | 3 905 грн. |
Viatti Bosco Nordico V-523 (215/65 R16 98T) | 3 690 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →