Рюкзак Victorinox 602639 15 л
Відео 1Фото 10 |
Victorinox 602639 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox 602639 15 л
Усі ціни 11 →Рюкзак для ноутбука Victorinox Altmont Active 14 л Vt602139 | 4 510 грн. |
Рюкзак Victorinox Almont Compact Laptop Active Burgundy 14л (Vt602140) | 4 510 грн. |
Victorinox Travel Vt602140 | 4 736 грн. |
Рюкзак для ноутбука Victorinox Altmont Active/Burgundy Compact Laptop 14 л | 4 510 грн. |
Міський рюкзак Victorinox Travel ALTMONT Active 14 л 15" Burgundy Compact | 4 510 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →