Швейцарський ніж Victorinox Hiker
Відео 28Фото 2 |
Victorinox Hiker |
|
Швейцарський офіцерський ніж виробництва Victorinox можна вважати відносно недорогим рішенням (як для цього бренду). Модель позиціонується в якості хорошого вибору для вилазок на природу, туристичних походів і т.д. вона, за мірками складних кишенькових інструментів, характеризується не громіздкими, середніми розмірами (довжина в складеному вигляді 91 мм) і помірною вагою (77 грам).
Основний клинок швейцарського ножа Victorinox Hiker має гладку ріжучу кромку і типовий для свого класу профіль (drop-point), що покликане забезпечити йому гідний запас надійності і довговічності. Модель здатна замінити собою щонайменше 10 інших інструментів, які можуть бути корисними в різних повсякденних ситуаціях. Організувати похідний прийом їжі допоможе консервний ніж і відкривачка для пляшок. Для виконання нескладного ремонту і / або підтяжки ослаблених кріплень є шліцьова і хрестова викрутка, а для зачистки проводів — стриппер. Відпиляти невеликі гілки допоможе пилка. А ще тут є дрібне лезо, знімний пінцет, зубочистка і шило.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Купити Victorinox Hiker
Усі ціни 71 →Нож Victorinox Hiker Red 1.4613 | 1 633 грн. |
Нож складной, мультитул Victorinox Hiker (91мм,12 функций), красный 1.4613 | 1 633 грн. |
Мультитул Victorinox Hiker 91мм/13предметов/красный (1.4613) | 1 640 грн. |
Нож Victorinox Hiker (Vx14613) | 1 630 грн. |