Акумулятор Videx 1x18650 2800 mAh
Videx 1x18650 2800 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx 1x18650 2800 mAh
Усі ціни 27 →Акумулятор Videx Li-Ion 18650 2800mAh 18650 x1 2800 б/к Videx | 160 грн. |
Акумуляторна батарейка VIDEX Li-lon 18650-P 2800mAh (звич) 1шт 00000004524 | 200 грн. |
Акумулятор 18650, 2800 mAh, Videx, 1 шт, Li-ion, Bulk (високострумовий) | 394 грн. |
Акумулятор Videx 18650 2800 mAh Li-ion 3.7V | 260 грн. |
Акумулятор Videx 18650 2800 mAh Li-ion 3.7V із захистом | 290 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →