Лампочка Videx A65e 15W 3000K E27 (VL-A65e-15273)
Videx A65e 15W 3000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx A65e 15W 3000K E27
Усі ціни 18 →Лампа LED VIDEX A65E 15W E27 1400LM 3000K 23922 | 88 грн. |
Videx Videx A65e 15W E27 3000K (VL-A65e-15273) | 89 грн. |
Світлодіодна лампа LED Videx A65e 15W E27 3000K (VL-A65e-15273) | 98 грн. |
Світлодіодна лампа Videx A65 15W-E27-3000K VL-A65e-15273 | 88 грн. |
Лампочка Videx A65e 15W E27 3000K (VL-A65e-15273) VL-A65e-15273 | 136 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →