Лампочка Videx A80 30W 5000K E27 (VL-A80-30275)
Videx A80 30W 5000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx A80 30W 5000K E27
Усі ціни 10 →Лампа LED VIDEX A80 30W E27 2700LM 5000K 25002 | 308 грн. |
Світлодіодна лампа Videx LED A80 30W E27 5000K (VL-A80-30275) | 308 грн. |
Лампочка Videx A80 30W E27 5000K 220V (VL-A80-30275) VL-A80-30275 | 308 грн. |
Лампочка Videx A80 30W E27 5000K 220V (VL-A80-30275) VL-A80-30275 | 309 грн. |
Videx Лампочка Videx A80 30W E27 5000K 220V (VL-A80-30275) VL-A80-30275 | 308 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →