Лампочка Videx C37e 3.5W 3000K E14 (VL-C37e-35143)
Videx C37e 3.5W 3000K E14 3.5 Вт, 3000 К3.5 Вт, 4100 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx C37e 3.5W 3000K E14
Усі ціни 14 →Світлодіодна лампа LED Videx C37e 3.5W E14 3000K (VL-C37e-35143) | 58 грн. |
Світлодіодна лампа Videx C37 3.5W-E14-3000K VL-C37e-35143 | 52 грн. |
Лампочка VIDEX C37e 3.5W E14 3000K 220V (VL-C37e-35143) VL-C37e-35143 | 52 грн. |
Лампа LED VIDEX E-Series C37e 3,5W E14 3000K 220V (VL-C37e-35143) | 52 грн. |
Лампа LED C37E 3,5W E14 3000K 220V VIDEX | 51 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Videx C37e 3.5W 3000K E14
Ціни на Videx C37e 3.5W 3000K E14 |
---|---|---|---|---|
Videx C37e 3.5W 3000K E14 | від 50 грн. | 14 пропозицій | ||
Videx C37e 3.5W 4100K E14 | від 49 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →