Лампочка Videx C37e 7W 3000K E14 (VL-C37e-07143)
Videx C37e 7W 3000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx C37e 7W 3000K E14
Усі ціни 11 →Лампа Videx LED C 37 Е 7W 700LM 3000K E14 24954 | 63 грн. |
Videx Videx LED C37e 7W E14 3000K 220V (VL-C37e-07143) | 78 грн. |
Світлодіодна лампа LED Videx C37e 7W E14 3000K (VL-C37e-07143) | 70 грн. |
Світлодіодна лампа Videx C37 7W-E14-3000K VL-C37e-07143 | 63 грн. |
Лампочка VIDEX LED C37e 7W E14 3000K 220V (VL-C37e-07143) VL-C37e-07143 | 63 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →