Лампочка Videx Filament G125FASD 5W 2200K E27 (VL-G125FASD-05272)
Videx Filament G125FASD 5W 2200K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx Filament G125FASD 5W 2200K E27
Філаментна дімерна лампочка 5W E27 2200K 220V бронза VIDEX Filament(VL-G12 | 370 грн. |
LED лампа VIDEX Filament G95FASD 5W E27 2200K дімерна бронза (VL-G125FASD- | 269 грн. |
LED лампа VIDEX Filament G125FASD 5W E27 2200K дімерна бронза (VL-G125FASD | 377 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →