Лампочка Videx T8b 9W 4100K G13
Videx T8b 9W 4100K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx T8b 9W 4100K G13
Усі ціни 10 →Лампа LED T8B 9W 0.6M 4100K 220V 23485 | 122 грн. |
Videx Videx T8b 9W 0.6M 4100K 220V (VL-T8b-09064) | 123 грн. |
Лампочка VIDEX T8b 9W 0.6M 4100K 220V (VL-T8b-09064) VL-T8b-09064 | 122 грн. |
Світлодіодна лампа VIDEX PRO-series T8b 9W 0.6M 4100K 220V матова (VL-T8b- | 126 грн. |
Лампочка Videx T8b 9W 0.6M 4100K 220V (VL-T8b-09064) | 203 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Videx T8b 9W 4100K G13
Ціни на Videx T8b 9W 4100K G13 |
---|---|---|---|---|
Videx T8b 9W 4100K G13 | від 117 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx T8b 9W 6200K G13 | від 139 грн. | 2 пропозиції | ||
Videx T8b 18W 4100K G13 | від 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx T8b 18W 6200K G13 | від 167 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →