Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFR2V-SS
Videx VF-BNFR2V-SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFR2V-SS
Усі ціни 9 →Рамка двомісна вертикальна Videx Binera срібний шовк VF-BNFR2V-SS | 58 грн. |
Рамка на 2 пости VIDEX Binera вертикальна Срібляста (VF-BNFR2V-SS) | 58 грн. |
Рамка срібний шовк 2 пости вертикальна BINERA(VF-BNFR2V-SS) | 47 грн. |
Рамка срібний шовк на 2 місця вертикальна BINERA VF-BNFR2V-SS VIDEX | 58 грн. |
Рамка срібна 2 пости вертикальна BINERA(VF-BNFR2V-SS)/VIDEX | 56 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFR2V-SS
Ціни на Videx VF-BNFR2V-SS |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFR2V-W | від 40 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR2V-BG | від 45 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR2V-SS | від 47 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →