Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFR4H-CR
Фото 5 |
Videx VF-BNFR4H-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFR4H-CR
Усі ціни 9 →Рамка 4-місна Videx Binera кремова 24690 | 68 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Videx Binera кремова VF-BNFR4H-CR | 68 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 4 пости горизонтальна Кремова (VF-BNFR4H-CR) | 68 грн. |
Рамка кремова 4 пости горизонтальна BINERA(VF-BNFR4H-CR | 55 грн. |
Рамка кремова на 4 місця горизонтальна BINERA VF-BNFR4H-CR VIDEX | 69 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFR4H-CR
Ціни на Videx VF-BNFR4H-CR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFR4H-CR | від 55 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR4H-W | від 55 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR4H-BG | від 113 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFR4H-SS | від 99 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →