Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA1H-SL
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA1H-SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA1H-SL
Усі ціни 9 →Рамка 1-місна Videx Binera срібна 24580 | 258 грн. |
Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній одинарні (VF-BNFRA1H-SL) VF-BNFRA1H | 258 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній одинарні (VF-BNFRA1H-SL) VF-B | 258 грн. |
Рамка VIDEX Binera одинарна Сріблястий алюміній (VF-BNFRA1H-SL) | 258 грн. |
Рамка срібло алюміній одинарна горизонтальна BINERA (VF-BNFRA1H-SL) | 209 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFRA1H-SL
Ціни на Videx VF-BNFRA1H-SL |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA1H-B | від 209 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA1H-CH | від 209 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA1H-CP | від 209 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA1H-SL | від 209 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →