Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA2H-SL
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA2H-SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA2H-SL
Усі ціни 13 →Рамка 2-місна Videx Binera срібна 24781 | 463 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Videx Binera сріблястий алюміній VF-BNFRA2H-S | 462 грн. |
Рамка Videx BINERA серебристый алюминий 2 поста (VF-BNFRA2H-SL) VF-BNFRA2H | 471 грн. |
Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 2 пости (VF-BNFRA2H-SL) VF-BNFRA2H- | 463 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 2 пости (VF-BNFRA2H-SL) VF-BN | 463 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRA2H-SL
Ціни на Videx VF-BNFRA2H-SL |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA2H-B | від 375 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA2H-CH | від 375 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA2H-CP | від 375 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA2H-SL | від 375 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →