Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA2V-B
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA2V-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA2V-B
Усі ціни 9 →Рамка Videx BINERA черный алюминий 2 поста (VF-BNFRA2V-B) VF-BNFRA2V-B | 468 грн. |
Рамка Videx BINERA чорний алюміній 2 пости (VF-BNFRA2V-B) VF-BNFRA2V-B | 453 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA чорний алюміній 2 пости (VF-BNFRA2V-B) VF-BNFRA2V | 453 грн. |
Рамка чорний алюміній подвійна вертикальна BINERA (VF-BNFRA2V-B) | 367 грн. |
Рамка чорний алюміній на 2 місця вертикальна BINERA VF-BNFRA2V-B VIDEX | 448 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFRA2V-B
Ціни на Videx VF-BNFRA2V-B |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA2V-B | від 367 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA2V-CH | від 367 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA2V-CP | від 367 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA2V-SL | від 367 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →