Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA5H-B
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA5H-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA5H-B
Усі ціни 10 →Рамка Videx BINERA чорний алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-B) | 1 190 грн. |
Рамка Videx BINERA черный алюминий 5 поста (VF-BNFRA5H-B) VF-BNFRA5H-B | 995 грн. |
Рамка Videx BINERA чорний алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-B) VF-BNFRA5H-B | 1 093 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA чорний алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-B) VF-BNFRA5H | 1 093 грн. |
Рамка чорний алюміній 5поста горизонтальна BINERA (VF-BNFRA5H-B) | 885 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRA5H-B
Ціни на Videx VF-BNFRA5H-B |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA5H-B | від 885 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-CH | від 885 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-CP | від 885 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-SL | від 885 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →