Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA5H-CH
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA5H-CH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA5H-CH
Усі ціни 7 →Рамка Videx BINERA шоколадний алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-CH) | 1 187 грн. |
Рамка Videx BINERA шоколадний алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-CH) VF-BNFRA5H- | 1 093 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA шоколадний алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-CH) VF-BN | 1 093 грн. |
Рамка шоколадний алюміній 5поста горизонтальна BINERA VF-BNFRA5H-CH | 885 грн. |
Рамка шоколадний алюміній 5поста горизонтальна BINERA VF-BNFRA5H-CH/VIDEX | 1 065 грн. |
Рамка алюминиевая горизонтальная на 5 постов VIDEX BINERA VF-BNFRA5H-CH шо | 1 060 грн. |
Рамка на 5 місць шоколадний алюміній VIDEX BINERA горизонтальна VF-BNFRA5H | 1 093 грн. |
Модификації Videx VF-BNFRA5H-CH
Ціни на Videx VF-BNFRA5H-CH |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA5H-B | від 885 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-CH | від 885 грн. | 7 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-CP | від 885 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-SL | від 885 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →