Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRG1H-W
Фото 9 |
Videx VF-BNFRG1H-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRG1H-W
Усі ціни 13 →Рамка 1-місна Videx Binera біла 24578 | 258 грн. |
Рамка одномісна горизонтальна Videx Binera біле скло VF-BNFRG1H-W | 257 грн. |
Рамка Videx BINERA белое стекло одинарная (VF-BNFRG1H-W) VF-BNFRG1H-W | 287 грн. |
Рамка Videx BINERA біле скло одинарна (VF-BNFRG1H-W) VF-BNFRG1H-W | 258 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA біле скло одинарна (VF-BNFRG1H-W) VF-BNFRG1H-W | 258 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRG1H-W
Ціни на Videx VF-BNFRG1H-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRG1H-W | від 209 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG1H-GR | від 209 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG1H-RD | від 209 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG1H-B | від 209 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →