Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRG3H-GR
Фото 9 |
Videx VF-BNFRG3H-GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRG3H-GR
Усі ціни 12 →Рамка тримісна горизонтальна Videx Binera зелене скло VF-BNFRG3H-GR | 683 грн. |
Рамка Videx BINERA зеленое стекло 3 поста (VF-BNFRG3H-GR) VF-BNFRG3H-GR | 678 грн. |
Рамка Videx BINERA зелене скло 3 поста (VF-BNFRG3H-GR) VF-BNFRG3H-GR | 684 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA зелене скло 3 поста (VF-BNFRG3H-GR) VF-BNFRG3H-GR | 684 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 3 пости горизонтальна Зелена (VF-BNFRG3H-GR) | 684 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRG3H-GR
Ціни на Videx VF-BNFRG3H-GR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRG3H-W | від 554 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG3H-GR | від 554 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG3H-RD | від 561 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG3H-B | від 554 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →