Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRG3V-B
Фото 5 |
Videx VF-BNFRG3V-B білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRG3V-B
Усі ціни 9 →Рамка Videx BINERA черное стекло 3 поста вертикал (VF-BNFRG3V-B) VF-BNFRG3 | 627 грн. |
Рамка Videx BINERA чорне скло 3 поста вертикалі (VF-BNFRG3V-B) VF-BNFRG3V- | 657 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA чорне скло 3 поста вертикалі (VF-BNFRG3V-B) VF-BN | 657 грн. |
Рамка чорне скло 3 поста вертикальна BINERA(VF-BNFRG3V-B) | 532 грн. |
Рамка чорне скло на 3 місця вертикальна BINERA VF-BNFRG3V-B VIDEX | 651 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFRG3V-B
Ціни на Videx VF-BNFRG3V-B |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRG3V-W | від 532 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG3V-B | від 532 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →